В саду відпочивають всі п'ять почуттів відразу.

Х'ю Джонсон

Головне завдання ландшафтного дизайну - створення гармонії, краси в поєднанні із зручністю і комфортом.

landscapeЛандшафтний дизайн - процес, який вимагає чіткої, грамотно вибудуваної загальної концепції. Тільки в цьому випадку всі елементи будуть ідеально підходити один одному, а створена композиція буде «звучати». Це справжня наука, яка дозволяє приховати недоліки і виділити переваги Вашої ділянки, чи то сад на великій заміській ділянці або територія поруч з офісом компанії. Ландшафтний дизайн здатний зробити Ваш сад зручним, затишним, красивим і головне - оригінальним, неповторним. Унікальною і затишною ділянка сама по собі не стане. Тому краще за все звертатися за допомогою по благоустрою ділянки до фахівців.

 

 


Ландшафтний проект

alpСад - це маленький острів живої природи біля Вашого будинку. Планувати і розбивати сад без проекту - все одно, що будувати будинок без фундаменту. Від якості планування багато в чому залежить, наскільки розумно, швидко і гладко все пройде. Якісний проект забезпечить значну економію часу, а значить і Ваших коштів. Тому, першим етапом у створенні саду є розробка ландшафтного проекту, який починається з виїзду фахівців на ділянку і обстеження території. Фахівцям потрібно вирішити чимало важливих питань: як правильно розташувати будівлі на ділянці, яким чином пов'язати їх з насадженнями та іншими елементами майбутнього саду. При плануванні необхідно ретельно об'єднати всі існуючі і уявні елементи саду в єдине ціле, оптимізувати його простір. Необхідно пам'ятати, що рослини мають тенденцію розростатись і досягати іноді значних розмірів. На етапі проектування відбувається вибір і затвердження рослин для посадки, йде підбір всіх необхідних будівельних матеріалів, вирішуються питання організації систем освітлення, дренажу та поливу.

На етапі планування потрібно врахувати потреби всіх членів сім'ї, і передбачити необхідні споруди та зони. Зробити середовище зручним для роботи і відпочинку, але домогтися при цьому найбільшої естетичної виразності. Завдання ландшафтного дизайнера полягає в умінні уважно вислухати замовника і перетворити, втілити в реальну форму всі побажання. Ландшафтне проектування передбачає і Вашу безпосередню участь. Ми, розмовляючи з Вами, обговорюємо оптимальне зонування території майбутнього саду. Щоб розпочати роботу над проектом, фахівці повинні отримати точні виміри ділянки та план усіх будівель, як існуючих, так і передбачуваних. Далі дизайнер розробляє для Вас варіанти генплану і готує до них інформаційний матеріал.
Потім Ви вибираєте найбільш прийнятний варіант ескізу ландшафтного проекту. Ми, прийнявши його за основу, готуємо остаточний генплан з урахуванням Ваших побажань.

Стандартний пакет робочих креслень включає в себе наступне:proekt2

Генплан

Дендроплан з асортиментною відомістю

Розбивочне креслення

Зовнішнє освітлення

Дренажна система

Система автоматичного поливу

2D і 3D візуалізація

Завершує процес складання ландшафтного проектуванняproekt3

- попереднього кошторису.

Додатково може знадобитися:

- малюнок мощення

- розробка елементів декору

- детальна розробка квітників

- схема альпійської гірки

Ви отримали від нас ескізи. Звичайно, Вам знадобиться час, щоб все уважно розглянути, порадитися, ретельно обміркувати вигляд Вашого майбутнього саду. Після Вашого виваженого рішення щодо ескізів, події розвиваються в такому порядку:

• Вам все сподобалося - тоді ландшафтні дизайнери приступають до деталізації проекту;

• В цілому проект Вас влаштував, але окремі деталі не відповідають Вашим вимогам - ландшафтний дизайнер їх переробляє і надає змінені варіанти;

• Проект для Вас неприйнятний - ландшафтний дизайнер пропонує нові варіанти до тих пір, поки проект не буде Вами повністю схвалено.

Докладніше про ландшафтне проектування можна дізнатися, зателефонувавши за номером: 096-001-01-05

visualВізуалізація проекту - яскрава і фотографічно достовірна картина майбутнього. Вона конче необхідна, щоб по барвистим тривимірним ілюстраціям наочно уявити, якими в кінцевому підсумку стануть будинок з садом, і визначитися у своїх уподобаннях. Чітке уявлення мети допоможе уникнути хвилювань, пов'язаних з невизначеністю.

За планом і тривимірним зображенням Ви зможете оцінити ландшафтний дизайн майбутнього саду. Тривимірні кольорові малюнки важливі для того, щоб Ви максимально наочно представили ті чи інші ділянки ландшафту, його окремі фрагменти. А відеоролик дозволить Вам орієнтуватися в просторі майбутнього саду.

Грамотно складений 3D дизайн проект ландшафту дозволяє передбачити всі деталі, розмістити місця для відпочинку, розташувати клумби, доріжки з бруківки, зелені насадження та визначитися з місцем для садових меблів та малих архітектурних форм.

Ми не можемо чекати милостей від природи; взяти їх у неї-наша задача. Мічурін Іван Володимирович

ozelenНаступним за розробкою ландшафтного проекту є втілення його в життя, а саме благоустрій та озеленення. На цьому етапі одним з найбільш важливих моментів є встановлена черговість робіт. Дерева не можна садити на непідготовлений ґрунт, а облаштовувати газон до закінчення прокладання комунікацій та будівництва просто нерозумно. Від того, наскільки професійно розроблений і втілений проект ландшафтного дизайну, залежить, чи буде на ділянці затишно і комфортно. Чиста вода, пишна рослинність і свіже повітря - три обов'язкових умови для Вашого комфортного повноцінного відпочинку.

 

 


Благоустрій це:

• Підготовка ділянки

На даному етапі проводиться очистка території від сміття (господарсько-побутового, будівельного, рослинного), планування території, ущільнення ґрунтів.

• Установка дренажних систем

Облаштування дренажу на території дозволяє відводити з поверхні ділянки ґрунтові води, а також регулювати ступінь зволоженості ґрунту і захистити рослини від застою води.

• Установка систем автополиву

Автоматичний полив є зручним, сучасним і престижним способом вирішення проблем догляду за садом. Це допоможе захистити Ваш сад, грамотно дозувати кількість води для рослин і заощадить Ваш вільний час.

• Облаштування декоративних водойм

Декоративна водойма може виступати в якості основного елемента ландшафту або доповнювати ідеї посадки дерев, спорудження відкритих альтанок і містків. Наявність водойм або різноманітних водних елементів у формі водних дзюркотливих струмків або водоспадів створюють невимовну атмосферу затишку і спокою на Вашій ділянці, необхідну для повноцінного відпочинку. У спеку вода створює ідеальний мікроклімат у будь-якому куточку володіння.

• Облаштування декоративних фонтанів

Декоративний фонтан додасть Вашій ділянці вишуканість і шарм. Вода привносить в сад риси постійних змін звуку і руху.

• Облаштування підпірних стінок

При створенні дизайну ділянки з неоднорідним рельєфів підпірні стінки відіграють дуже важливу роль з практичної і естетичної точки зору. Розрахунок та влаштування підпірних стінок здійснюють для утримування від обвалення ґрунту, а також дає можливість ділити ділянку на зони.

• Облаштування доріжок та майданчиків

Доріжки є найбільш функціональним елементом садової території, зв'язуючи окремі зони, запрошуючи прогулятися і насолодитися красою саду.

• Освітлення ділянки

Світло дозволяє змінити вигляд саду, перетворити все, підкреслити або приховати щось певне. Світильники, розміщені у водоймі, надають воді м'яке мерехтіння, а відблиски світла відображаються в кронах зростаючих поблизу дерев. Гра світла і тіні додасть романтики!

Озеленення це:

• Облаштування газону

Газон являє собою основний фон для паркових споруд і посадок, а також є незалежним елементом садово-паркової композиції. Дуже важливо здійснити правильне планування, підготовку землі і підібрати травосуміші для кожної ділянки. Ми гарантуємо високу якість наших газонів.

• Посадка дерев і чагарників

Дерева і чагарники дозволяють зонувати сад, залучаючи всі рослини в загальну композицію у відповідності з дизайном ландшафту.

Від правильної посадки дерев залежить їх приживлюваність, тому необхідно врахувати безліч чинників - тип ґрунту, освітлення, екологічні вимоги рослини. Дуже важливо врахувати поєднання різних порід і темпи росту рослин.

• Створення квітників, клумб

Чи можна уявити собі сад без квітів? Величезна кількість рослин дозволяє додати фарб в будь-який час. Квітники дозволяють досягти виключно виразних декоративних ефектів, створюючи не тільки дизайн ділянки, але і його настрій.

• Влаштування альпінаріїв

При правильному виборі місця і рослин такий декоративний елемент може стати головною прикрасою всього саду.

landscape2Висока кваліфікація та професіоналізм наших фахівців, використання сучасних методів і технологій дозволяють реалізувати самі складні і оригінальні ідеї з гідною якістю.

Краса, естетичність і надійність наших робіт досягається шляхом детального опрацювання кожного елемента. Ми прагнемо до максимального задоволення індивідуальних потреб наших замовників.

Ми відповідаємо за вибір якісного посадкового матеріалу, оскільки працюємо тільки з перевіреними постачальниками. Всі закуплені і ретельно відібрані рослини ми повністю готуємо до посадки, включаючи їх транспортування з розплідника і первинну обробку захисними засобами. Територію для висадки рослин ми впорядковуємо професійно, згідно з розробленим для Вас дизайном ландшафтного проекту.

Отримати консультацію і замовити послуги з озеленення та благоустрою можна, зателефонувавши за номером: 096-001-01-05.

Ми упорядкуємо ділянку будь-якого розміру, досягнувши їх максимальної практичності і функціональності, але при цьому втіливши в життя самі нестандартні ідеї.

Всі ідеї, докладно розписані на папері, найкращим чином будуть втілені в життя фахівцями.