АВТОПОЛИВ тернопіль

Монтаж автополиву Тернопіль

Терріторія, прилегла до будинку, офісу, ресторану або магазину, створює враження про це місце з першого погляду. І чим більш красивою і доглянутою вона буде, тим більш приємним воно буде для господарів або відвідувачів цього місця. Використання живих рослин для створення на ділянці особливої ​​атмосфери і комфортного психологічного фону - найбільш частий прийом, використовуваний архітекторами. Однак рослини вимагають до себе постійної уваги і грамотного догляду, і основною умовою нормального росту і розвитку їх є своєчасний і достатній полив. Здійснювати поливні роботи вручну досить довго, незручно і важко фізично, особливо якщо територія ділянки велика і ростуть на ній різні види рослин. Кліматичні умови України такі, що автополив в Тернополі стає нагальною необхідністю. Встановлення систем поливу дозволить перекласти левову частку уходних робіт за ландшафтом на автоматику. Устаткування для автоматичного поливу складається з мінікомп'ютера (контролера), який за заздалегідь встановленою програмою включає дощовики, які забезпечують рівномірний, достатній і своєчасний полив. Широкий вибір обладнання для поливу дозволить врахувати потреби кожного виду рослин на вашій ділянці. Системи автоматичного поливу працюють за заздалегідь запланованим графіком навіть у відсутності людини, тому можна їхати у відпустку в найспекотніший час року, не побоюючись за свій рукотворний ландшафт. При цьому система поливу дуже економічно використовує воду і енергію і при дотриманні техніки експлуатації прослужить багато років. Ще одна з переваг систем поливу - їх непомітність для оточуючих, все обладнання для поливу знаходиться під землею і стає видимим тільки під час їх роботи, як правило, вночі або рано вранці, в залежності від налаштувань контролера. Це дуже зручно, тому що не заважає вам пересуванню по території, при стрижці газону і т.д.

 

Компанія ландшафтного дизайну надає весь спектр послуг, пов'язаний з установкою і експлуатацією систем автоматичного поливу і туманоутворення.

Проектування систем автополиву Тернопіль

Проектування систем поливу (автоматичних, напівавтоматичних) та туманоутворення; Досвідчені проектувальники допоможуть в оптимальному розміщенні автополива на вашій ділянці для найбільш ефективної її роботи, розрахують необхідні виробничі потужності для установки обладнання.

 

  • Монтаж автоматичних систем поливу і систем туманоутворення; Висококваліфіковані монтажники з великим досвідом роботи встановлять обладнання для зрошення в точній відповідності з проектом для забезпечення коректної роботи автополива. Послуга надається «під ключ», тобто всі роботи по збору, укладанні і пуско-налагодження обладнання виконуються нашими фахівцями.
  • Сервісне обслуговування автоматичних систем поливу в Тернополі ; Наші фахівці дадуть відповідь на всі питання, пов'язані з експлуатацією системи поливу, виконають при необхідності корекцію програми для поливу, прочищення фільтрів, замінять пошкоджені садовою технікою або тваринами зрошувачі, здійснять запуск після зимової консервації.
  • Модернізація діючих систем поливу (будь-яких виробників), в тому числі застарілий крапельний полив. Якщо стара система автополиву більше не справляється зі своєю роботою або ви хочете розширити територію для поливу, в такому випадку системі знадобляться додаткові потужності, то наші фахівці допоможуть замінити застаріле обладнання на нове або модернізувати конфігурацію діючої системи автоматичного поливу з урахуванням нових вимог.
  • Консервація на зиму; Полив в нашій кліматичній зоні здійснюється сезонно, в тепле і жарку пору року. Для того, щоб система автополиву зберегла свою працездатність на довгі роки компанія «Енкі» пропонує обов'язково здійснювати зимову консервацію системи на період холодної пори року. Здійснюється вона за допомогою продувки системи струменем повітря для видалення залишків поливної води з метою запобігти розриву труби при замерзанні води в ній взимку. Досвідчені фахівці нашої компанії виконують цю роботу швидко, за кілька годин, і ваша система поливу буде надійно захищена від поломок в осінньо-зимовий період.

 

Область застосування автоматичних систем досить різноманітна: від невеликих особистих котеджів і дач, до муніципальних міських територій та парків, сільськогосподарських і тепличних господарств, а також спортивних майданчиків і полів будь-яких розмірів (футбольних полів, тенісних кортів, гольф-полів і т.п.) .

© 2019 Все права защищены.