Посадка розаріїв ТЕРНОПІЛЬ

Посадка квітників Тернопіль

Компанія ландшафтного дизайну пропонує продаж та посадку квітників, клумб в Тернополі. Наші меліоратори висадять для вас всі види клумб будь-якої конфігурації і форми.

 

Одним з традиційних елементів ландшафтного дизайну є квіткова клумба. Клумбою прийнято називати окремий випадок квітника, засадженого одночасно квітучими рослинами, що утворюють геометрично правильні візерунки в рамках переважно симетричних форм. Статичність квіткової клумби на відміну від пейзажних квіткових композицій накладає в ландшафтному дизайні певні обмеження на проектування і розбивку клумб, підготовку грунту, і догляд за Клумбові рослинами.

 

Особливості оформлення клумб

Оформленіе клумби зазвичай проводиться в центрі газону перед парадним входом в будинок, на невеликому підвищенні, максимально відкритому сонячним променям. Квіткова клумба у класичному (регулярному) стилі ландшафтного дизайну є віссю симетрії всієї композиції з озеленення ділянки. Як вже було сказано, клумба не повинна виділятися великою різноманітністю квітучих рослин. Квітів одного виду має бути стільки, щоб була можливість скласти з них фігуру або візерунок. Гармонійний по стилю підбір біологічно сумісних квіткових композицій клумби найкраще довірити професіоналам флористики і дизайну, а докладніше зупинитися на підготовці грунту, розбивання клумби, посадці клумбових рослин та догляд за клумбою.

 

Ділянка озеленення, відведений під клумбу, необхідно підготувати особливим чином. Справа в тому, що всі квіткові рослини дуже вимогливі до родючості грунту. Кращим грунтом для квіткових клумб будуть слабо опідзолені суглинок чи супісок, так як такий грунт зазвичай володіє оптимальною структурою і набором поживних речовин. За кислотності грунт для квіткових клумб повинна бути слабокислою, а краще нейтральної (рН 5,5-7,2). Більшість квітів добре росте в збагаченої органічними добривами грунті, тому в разі збідніння за цим показником, в грунт клумби вносять торф, перегній, компост, гній або пташиний послід.

 

Розбивка клумби починається ранньою весною з заміни ґрунту по всій площі клумби на спеціально підготовлений грунт з параметрами, зазначеними вище. У підставі клумби може знадобитися дренажний шар з піску або гравію, так як квіти погано ростуть в підмокають грунтах. У цих же цілях клумбу роблять вище навколишньої поверхні і бордюру клумби, щоб в ній не скупчувалися дощова і тала вода. Після опади підготовленого грунту приступають до розмітки секторів посадки клумбових рослин.

 

Купити клумбу з посадкою в Тернополі

Ландшафт-Центр пропонує вам купити клумбу з посадкою в Тернополі. Ми виконаємо роботу в повному циклі, від покупки насіння до посадки і догляду за квітником нашими фахівцями.

 

Під час висадки посадкового матеріалу на клумбу варто дотримуватися простих правил: рослини повинні бути однорідні як за віком, так і за розвитком; квіти повинні бути здоровими, з розвиненою кореневою системою; більші рослини висаджуються по краях клумби, а менші - ближче до центру; відстань між окремими рослинами визначається обсягом їх цвітіння для можливості більш щільного покриття клумби.

 

Догляд за грамотно спланованою і розбитою за всіма правилами квітництва клумбою не складає особливих труднощів і полягає в своєчасному поливі, проріджуванні підросли квітів, видаленні відцвілих суцвіть, прополюванні бур'янів і сезонному внесення добрив. Створена відповідно до принципів ландшафтного дизайну доглянута квіткова клумба буде радувати око своїми яскравими фарбами, і дарувати квітникарю масу позитивних емоцій весь сезон цвітіння.

© 2019 Все права защищены.