Ландшафтне проектування тернопіль

Розробка ландшафтного проекту Тернопіль

http://www.flora-park.com.ua/index.php/ru/home/282?task=view

Ландшафтний дизайн - процес, який вимагає чіткої, грамотно вибудуваної загальної концепції. Тільки в цьому випадку всі елементи будуть ідеально підходити один одному, а створена композиція буде «звучати». Це справжня наука, яка дозволяє приховати недоліки та виділити переваги Вашої ділянки, чи то сад на великій заміській ділянці або територія поруч з офісом компанії. Ландшафтний дизайн здатний зробити Ваш сад зручним, затишним, красивим, а головне - оригінальним та неповторним. Унікальною та затишною ділянка сама по собі не стане. Тому краще за все звертатися за допомогою з благоустрою ділянки до фахівців.

 

Ландшафтний проект

Сад - це маленький острів живої природи біля Вашого будинку. Планувати і розбивати сад без проекту - все одно, що будувати будинок без фундаменту.

 

 

Від якості планування багато в чому залежить, наскільки розумно, швидко і гладко все пройде. Якісний проект забезпечить значну економію часу, а значить і Ваших коштів. Тому, першим етапом у створенні саду є розробка ландшафтного проекту, який починається з виїзду фахівців на ділянку і обстеження території. Фахівцям потрібно вирішити чимало важливих питань:

 

як правильно розташувати будівлі на ділянці;

 

яким чином пов'язати їх з насадженнями та іншими елементами майбутнього саду;

 

 

При плануванні необхідно ретельно об'єднати всі існуючі і уявні елементи саду в єдине ціле, оптимізувати його простір. Необхідно пам'ятати, що рослини мають тенденцію розростатись і досягати іноді значних розмірів. На етапі проектування відбувається вибір і затвердження рослин для посадки, йде підбір всіх необхідних будівельних матеріалів, вирішуються питання організації систем освітлення, дренажу та поливу.

 

На етапі планування потрібно врахувати потреби всіх членів сім'ї, і передбачити необхідні споруди та зони. Зробити середовище зручним для роботи і відпочинку, але домогтися при цьому найбільшої естетичної виразності. Завдання ландшафтного дизайнера полягає в умінні уважно вислухати замовника і перетворити, втілити в реальну форму всі побажання. Ландшафтне проектування передбачає і Вашу безпосередню участь. Ми, розмовляючи з Вами, обговорюємо оптимальне зонування території майбутнього саду. Щоб розпочати роботу над проектом, фахівці повинні отримати точні виміри ділянки та план усіх будівель, як існуючих, так і передбачуваних. Далі дизайнер розробляє для Вас варіанти генплану і готує до них інформаційний матеріал.

 

Потім Ви обираєте найбільш прийнятний варіант ескізу ландшафтного проекту. Ми, прийнявши його за основу, готуємо остаточний генплан з урахуванням Ваших побажань.

 

 

 

Стандартний пакет робочих креслень включає в себе наступне:

Генплан

Дендроплан з асортиментною відомістюimages/stories/landshaft/6.jpg

Розбивочне креслення

Зовнішнє освітлення

Дренажна система

Система автоматичного поливу

2D і 3D візуалізація

 

Завершує процес складання ландшафтного проектування

- попереднього кошторису.

Додатково може знадобитися:

- малюнок мощення

- розробка елементів декору

- детальна розробка квітників

- схема альпійської гірки

Ландшафтное проектирование Киев

 

Ви отримали від нас ескізи. Звичайно, Вам знадобиться час, щоб все уважно розглянути, порадитися, ретельно обміркувати вигляд Вашого майбутнього саду. Після Вашого виваженого рішення щодо ескізів, події розвиваються в такому порядку:

 

 

Вам все сподобалося - тоді ландшафтні дизайнери приступають до деталізації проекту;

 

В цілому проект Вас влаштував, але окремі деталі не відповідають Вашим вимогам - ландшафтний дизайнер їх переробляє і надає змінені варіанти;

 

Проект для Вас неприйнятний - ландшафтний дизайнер пропонує нові варіанти до тих пір, поки проект не буде Вами повністю схвалено.

 

 Візуалізація проекту - яскрава і фотографічно достовірна картина майбутнього. Вона необхідна, щоб по барвистим тривимірним ілюстраціям наочно уявити, якими в кінцевому підсумку стануть будинок із садом, та визначитися у своїх уподобаннях. Чітке уявлення мети допоможе уникнути хвилювань, пов'язаних з невизначеністю.

 

 

За планом і тривимірним зображенням Ви зможете оцінити ландшафтний дизайн майбутнього саду. Тривимірні кольорові малюнки важливі для того, щоб Ви максимально наочно представили ті чи інші ділянки ландшафту, його окремі фрагменти. А відеоролик дозволить Вам орієнтуватися в просторі майбутнього саду.

 

 

Грамотно складений 3D дизайн проект ландшафту дозволяє передбачити всі деталі, розмістити місця для відпочинку, розташувати клумби, доріжки з бруківки, зелені насадження та визначитися з місцем для садових меблів та малих архітектурних форм.

 

© 2019 Все права защищены.