УКЛАДКА ГАЗОНУ ТЕРНОПІЛЬ

Рулонний газон Тернопіль

Свіжо-зелений газон - важливий елемент садової території. Саме його яскравий вигляд милує погляд, а м'який трав'яний килим запрошує до відпочинку. Він служить прекрасним обрамленням  квітковим клумбам, кущам троянд, декоративним деревам, будучи природним фоном та контрастом яскравим тонам квітучої рослинності.

 

Крім естетичної складової не варто забувати і про інші переваги цих зелених галявин і їх корисні властивості :

сприяють вологості повітря , що особливо    важливо в спекотні літні дні ;

вбирають в себе пил та шум ;

зміцнюють верхній шар землі ;

збагачують повітря киснем.

 

Але все це можливо тільки в тому випадку , якщо вибір і посадка газону проведені за всіма правилами , а догляд за ним є регулярним. Розбивка газону та догляд за ним - зовсім не така вже проста справа. А оскільки газон повинен служити довгі роки краще довірити влаштування газону професіоналам.

 

Посівний газон Тернопіль

 

Це найбільш поширений тип влаштування газону (класичний) , який економніше рулонного . Але газон посівний стане справжнім ГАЗОНОМ не відразу. Потрібно запастися терпінням на проведення підготовчих та посівних робіт і це ще не все. Спочатку молодий , з ще не сформувованою куртиною газон вимагає ретельного догляду за собою: постійного поливу , видалення  бур'янів. Справжнім, таким, яким ми його хочемо бачити, він стане років через два . Для посівного газону підійде тільки дрібнокрапельне розпорошення .

 

 

Якщо Ви планували полив за допомогою шлангів і розпилювачів , встановлюваних вручну , то слід продумати , як Ви будете це робити , так як ходити по тільки посіяному газону не можна. При посівному газоні слід дуже відповідально підійти до розрахунку та виконання системи відведення дощових стоків.

 

 

Якщо Ваша ділянка має помітний ухил, то доведеться запастися терпінням, тому що при зливах частина не вкоріненого газону буде змита і переробок не уникнути.

 

 

Рулонний газон Тернопіль

Цей газон являє собою пласти вже готового дерну , з вирощеним покровом трави на ньому. Рулонний газон назвали так, тому що під час транспортування його згортають у рулони , щоб було зручно перевозити . Тому зовні він схожий на згорнуту килимову доріжку. Економія сил і часу - це є головною перевагою рулонного газону. Посіяти і виростити, а після доглядати за молодою травою це важка і тривала праця , набагато швидше і легше придбати готовий газон в рулонному вигляді.

 

 

В сучасному озелененні ділянок все частіше використовують рулонний газон, який у буквальному сенсі « перевернув » наші звичні уявлення про можливості ландшафтного оформлення.

 

 

Рулонний газон в Тернополі вирощується у спеціальних розплідниках , в його складі - тільки добірні трави , вирощені за особливою технологією . У розпліднику проводяться стрижка , підживлення , прополювання і приблизно через 2-3 роки чудовий , щільний і красивий рулонний газон може « переїжджати » на постійне місце проживання.

Рулонный газон под ключ в Киеве

Стелити газон можна в будь-який час протягом сезону - з кінця квітня до початку листопада. Головне при цьому - забезпечити ретельний полив.

Якісний рулонний газон Тернопіль позбавлений бур'янів, перешкоджає їх проростанню, і головне - це вже дорослий газон, який набагато більш стійкий до несприятливих умов навколишнього середовища, ніж молодий газон з насіння. Така властивість є особливо цінною у випадках , коли немає можливості забезпечити належний догляд за молодим або проростаючим газоном.

 

Вік дерну , що надходить у продаж , від поважаючого себе і своїх клієнтів постачальника повинен бути не менше 2-3 років. Саме за такий проміжок часу більшість видів злакових трав досягає дорослого стану і якісного зовнішнього вигляду.

 

 

« Флора- Парк » пропонує 3 -х річний дерен : щільний , повністю сформований. Ще однією і, мабуть , головною перевагою рулонного газону з точки зору декоративності , є можливість за короткий термін отримати якісне в усіх відношеннях трав'яне покриття. А , оскільки газон дуже часто є основою або значної складовою частиною більшості ландшафтних композицій, то в даній ситуації рулонний газон просто незамінний - адже всім хочеться якомога швидше побачити кінцевий результат.

 

Рулонний газон краще посівного підходить для озеленення складних рельєфів , так як можна не боятися того , що він сповзе .

 

 

Плюси рулонного газону:

 

Економія сил та часу

 

У його складі тільки добірні трави, вирощені за особливою технологією

 

Якісний рулонний газон позбавлений бур'янів, перешкоджає їх проростанню

 

Стійкий до несприятливих умов навколишнього середовища

 

Рулонний газон краще посівного підходить для озеленення складних рельєфів

 

 

Вкрай важливо пам'ятати, що до підготовки грунту та його поверхні перед укладанням рулонного газону пред'являються такі ж жорсткі вимоги, як і для газонів, що закладаються класичним способом.

 

Етапи влаштування газону в Тернополі

 

Можна без перебільшення сказати , що при влаштуванні газону , найбільш важливими і відповідальними є дії по його закладці. Цю стадію можна порівняти із закладкою фундаменту будинку .

Укладка рулонного газона в Киеве

 

1 . Для початку бажано провести аналіз ґрунту

 

2 . Хімічна обробка ґрунту від бур'янів

 

 

3 . Зачистка території від сміття та каміння , грубої трави та бур'янів

 

4 . Створення дренажу ( обов'язковий при застої води на поверхні)

 

5 . Установка автоматичного поливуЗавезення родючого ґрунту , придатного для влаштування газону. Ґрунт для газону повинен бути:  дрібно структурований і трикомпонентний - родючий ґрунт , торф , пісок

 

 

6 . Перекопка ґрунту

 

7 . Завезення родючого ґрунту , придатного для влаштування газону. Ґрунт для газону повинен бути:  дрібно структурований і трикомпонентний - родючий ґрунт , торф , пісок

 

8 . Обробка культиватором

 

9 . Розпушування та вирівнювання верхнього шару ґрунту

 

10 . Посів насіння або укладання рулонного газону

 

11 . Ущільнення ґрунту після посіву

 

12 . Влаштування газону завершується поливом.

 

 

Першу стрижку проводять, коли висота трави досягне 7-10 см.

Невід'ємною частиною догляду за рослинами і газоном є їх полив.

У перші  тижні газон необхідно поливати щодня, вранці або ввечері. Далі - по мірі необхідності.

 

Після посіву або укладання наступає найвідповідальніший період - догляд , який вимагає щоденної копіткої праці. Полив , покіс , знищення бур'янів , знову полив, покіс , внесення добрив, і знову полив , покіс ...

 

Якісне облаштування газону та подальший грамотний догляд - гарантія збереження вкладених у створення газону ресурсів.

Отримати консультацію і замовити створення газону можна , зателефонувавши за   номером телефону

 

© 2019 Все права защищены.