Ландшафтне освітлення ТЕРНОПІЛЬ

 

Садове освітлення Тернопіль

Ландшафтне освітлення в Тернополі - найбільш важлива складова ландшафтного дизайну. Принадність декоративного підсвічування в тому що, вона надає присадибній ділянці зовсім інший, прихований в світлий час доби, казковий вигляд. Коли ввечері сонце зникає за горизонт, зовнішнє освітлення вступає в свої права.

 

Якщо любите збиратися з друзями у дворі посмажити шашлик або просто повертаєтеся туди після довгого робочого дня з Вашим чоловіком, наша компанія може допомогти зробити присадибна ділянка більш функціональним, перетворивши в зовнішню вітальню для вечірніх годин. Продовжіть день, насолоджуйтеся красою і простором ввечері.

 

Види ландшафтного освітлення в Тернополі

 

Функціональне освітлення, немає через потворні прожектори на стінах будинку, призначене для освітлення ступенів, нерівних поверхонь доріжок і забезпечення безпеки в нічний час. Ландшафтне освітлення в Тернополі - це професійно спроектована система, яка зробить будинок більш привабливим в теплі літні вечори, при цьому надати достатньо світла для Вашого спокою на ділянці в темний час доби. Одна з найпоширеніших помилок у висвітленні присадибної ділянки, коли люди "засліплені". Ми використовуємо філософію, "Вам не потрібно багато, щоб домогтися багато чого". Ми робимо м'яке ніжне освітлення, щоб виявити особливості, такі як доріжки, рослини і рельєф. Використовуємо більш яскраве світло, щоб виявити фокальні точки, де ми хочемо, щоб очі затрималися. Добре продумана система освітлення ландшафту забезпечує ефект підсвічування найбільш значущих і красивих деталей присадибної ділянки, залишаючи практично не видимими самі джерела світла.

 

Ціна ландшафтного освітлення в Тернополі

 

Ландшафтне освітлення в Тернополі - це багато в чому мистецтво, яке не має шаблонів і відповідно неможливо застосувати єдині розцінки. Тому простіше назвати чинники впливають на вартість нашої роботи. По-перше, це вартість світильників і обладнання. Ми пропонуємо клієнтам два класи світильників, умовно звані європейські і азіатські. Європейські світильники, як правило, виробництва Італії або Німеччині, мають високу вартість, але відрізняються великим терміном служби і різноманітністю пропонованих моделей. Азіатські світильники, в основному китайського виробництва, в кілька разів дешевше, але мають набагато менший термін служби і дуже маленький вибір моделей. На жаль, в цьому сегменті ранка немає пропозицій середньої цінової категорії. Вартість монтажних робіт залежить в основному від трудомісткості прокладки кабельних ліній і бажань замовника по автоматизації роботи системи. Під час першої зустрічі з кожним замовником, ми разом оглядаємо присадибна ділянка, щоб визначити потреби клієнта і узгодити ідеї проектувальника ландшафтного освітлення. Ми намагаємося зосередитися на виділення будинку, а також природної краси зелених насаджень. Вибір обладнання та світильників грунтується на ефектах, яких ми намагаємося досягти, в рамках певної замовником цінової категорії.

 

Вартість ландшафтного освітлення в Тернополі

 

Як правило, укладання кабелю ландшафтного освітлення в траншеї здійснюється разом з водоводами системи автоматичного поливу. Схема прокладки багато в чому збігаються. Наша компанія виконує обидва види робіт і вони можуть бути об'єднані, що заощадить Ваш час і гроші.

 

 

Схема ландшафтного освітлення в Тернополі

 

Наша компанія піклується про Вашу безпеку. Ми принципово, не працюємо з ландшафтними світильниками високої напруги (220 В), а тільки зі світильниками використовують 12 В. Зараз безпечним для людини вважається напруга електричної мережі 42 Вольта (до недавнього часу - було 36 В), що використовується для переносних освітлювальних і побутових приладів і 12 Вольт, за умови використання світильників і приладів у вологому середовищі. Безпечні для людини рівні напруги електричної мережі в ландшафтному освітленні отримують, використовуючи понижуючі трансформатори або акумуляторні батареї, номінальною напругою 12 і 24 Вольта. У виняткових випадках, для харчування технологічного обладнання і потужних садово-паркових світильників високовольтні кабельні лінії прокладаються в жорстких трубах запобігають випадкове пошкодження при земляних роботах на ділянці.

 

Правильно спроектована система освітлення - це запорука безпеки, затишку і краси краси Вашого будинку після заходу сонця.

 

 

© 2019 Все права защищены.