Створення живоплоту в Тернополі

Жива огорожа Тернопіль

Ландшафт-Центр реалізує живоплоти в Тернополі, від найпростіших до складних декоративних варіантів. Ми працюємо над озелененням територій вже не перший рік і знаємо, яка жива огорожа може вас зацікавити. Звертайтеся за телефоном (863) 226-70-20 і ми допоможемо вам з вибором, посадкою і доглядом.

 

Однім з найефектніших елементів ландшафтного дизайну є живопліт. Незаперечно перевага живоплоту з естетичної точки зору. Вона пом'якшує жорсткі лінії паркану, ненав'язливо підкреслює вигини садових доріжок, служить ефектним фоном для квітника, приховує недоліки і підкреслює архітектурні достоїнства будівель, створює відокремлені місця для відпочинку, радує око своєю мінливою красою і створює затишок. Але найважливіше, що правильно сформована живопліт стане надійною, довговічною, а також функціональної захистом вашої ділянки.

 

Жива огорожа не тільки затуляє ділянку від сусідів і перехожих, але і знижує рівень шуму, загазованості, захищає від пилу, оберігає рослини на ділянці від шкідливого впливу вітру, фільтруючи при цьому повітряні потоки і не позбавляючи ділянку припливу свіжого повітря, що створює сприятливий клімат для рослин. Крім того, в живоплоту часто селяться птахи та інші корисні мешканці, які допомагають захищати рослини від різних шкідників. Жива огорожа навіть може принести урожай, якщо для її посадки використовувати плодові дерева. До того ж живоплоти на відміну від зборів не вимагають ремонту, фарбування або заміни зламаних частин. Таким чином, жива огорожа є одним з кращих рішень огорожі ділянки.

 

Швидкозростаюча жива огорожа

 

lЖівая огорожа - це ряд чагарників або невисоких дерев, посаджених близько один до одного і утворюють суцільну стіну. Залежно від методу догляду розрізняються два види живоплоту - формована і вільно-зростаюча. У першому випадку чагарниках за допомогою регулярної обрізки надаються строгі геометричні форми, у другому - рослини ростуть вільно, формування не потрібно. При створенні живоплоту допускається поєднання формованих кущів з вільно-зростаючими рослинами.

 

Догляд за формованої огорожею, безсумнівно, більш трудомісткий - для підтримки потрібної форми протягом року потрібно провести не менше трьох підрізувань - ранньою весною, в розпал літа і пізньої осені. Постійно обрізати кущі потрібна додаткова підгодівля, оскільки грунт поруч з ними швидко виснажується. Крім того, при закладці тут потрібно більше посадкового матеріалу. Вільно-зростаючої огорожі ж досить регулярного догляду - полив, підкірці, захист від шкідників і хвороб, санітарна обрізка. Мало того, якщо огорожа сформована з декоративних чагарників з квітами, стрижка може істотно знизити цвітіння.

 

Жівие огорожі по своїй висоті поділяються на три види - низькі або бордюри (до 1,5 метрів), середні (до 2 метрів), високі або стіни (вище 2 метрів). Високі живоплоти висаджують зазвичай вздовж ділянки, замість паркану. Живоплоти середньої висоти використовують, як правило, усередині ділянки для розгородження окремих ділянок, створення відокремлених зон відпочинку. Низькі живоплоти, або бордюри, висаджують зазвичай вздовж доріжок, газонів, навколо зони відпочинку.

 

Кращий час для посадки живоплоту - весна. Посадку проводять по туго натягнутій мотузці. Висаджувати рослини краще у вологий грунт. Відстань між рослинами залишають в залежності від виду, і обов'язково удобрюють. Перший рік догляд за живою огорожею складається в систематичному поливі, розпушуванні і прополці. Починаючи з другого року, головним елементом догляду за живоплотом стає стрижка. Проводять її тричі за рік - ранньою весною, перед набуханням бруньок, в липні, після закінчення росту гілок, і пізньої осені, при підготовці до зими.

 

Купити живопліт в Тернополі

 

Жива огорожа замість паркану - це оригінальне і елегантне дизайнерське рішення. Але, щоб живопліт стала дійсно прикрасою ділянки, треба чимало потрудитися. Фахівці компанії ландшафтного дизайну в Тернополі проконсультують вас з усіх питань, пов'язаних з придбанням, посадкою, доглядом за живоплотом. Ми допоможемо вам спланувати ділянку, вибрати потрібні сорти, посадити і обробити живопліт. Наші досвідчені співробітники проведуть професійну стрижку вашої живоплоту і додадуть їй привабливий, оригінальний вид. Зверніться до нас - і ваш ділянку вразить ваших сусідів і друзів найцікавішим рішенням вашого ландшафтного дизайну.

 

© 2019 Все права защищены.